Позиція Назва - Опис Сьогодні Середнє Статистика
1 Без обмежень Школа Євангелізації Святого Апостола Андрія Школа Євангелізації Святого Апостола Андрія - У Католицькій Церкві вже існують різні школи євангелізації. Одна з таких шкіл, школа євангелізації св. Апостола Андрія з головним осідком у Гвадалахарі (Мексика), готова допомогти в організації курсів євангелізації, а в майбутньому і школи Євангелізації.
Категорія: Віра та духовність
0 0.4 Stats
2 Без обмежень Небо - християнський український сайт для батьків і дітей Небо - християнський український сайт для батьків і дітей - Сайт створено з метою зібрати корисний матеріал, що буде цікавий християнській українській родині.
Категорія: Віра та духовність
0 0 Stats
3 Без обмежень Поетичний блог Миколи Микосовського Поетичний блог Миколи Микосовського - Сторінка з авторськими віршами в основному на релігійну (християнську) та національну тематику. Блог часто оновлюється і переглядається. Поезія потрібна для душі, зокрема світла.
Категорія: Віра та духовність
0 0.3 Stats
4 Без обмежень Каталог християнських сайтів Каталог християнських сайтів - Християнський портал, збірник християнських ресурсів, український форум для віруючих і невіруючих
Категорія: Віра та духовність
0 0 Stats
5 Без обмежень Українці-християни у Португалії Українці-християни у Португалії - Сприяння відродженню духовності серед українців.
Категорія: Віра та духовність
0 0 Stats